8/2 Nm vlněná příze, Kombinace barev

From: 95.00

Zde si můžete objednat jednotlivé barvy od 50 g do 200 g, nebo vlastní mix barev 1-10 kg. S velikostí objednávky cena za 1 kg výrazně klesá. Můžete si vybrat barvy jaké chcete dle obrázků níže, a ty specifikovat ve zprávě zadávané v rámci objednávky nebo samostatně e-mailem. Dodržujte prosím instrukce ohledně počtu cívek u vybrané váhy objednávky.


100% vlněná příze na cívce vhodná na ruční tkaní či vázání koberců, háčkování. Při ručním pletení se ale pletenina kroutí a je tedy nutno plést ve vzoru. Příze je tenká a měkká. Oblíbena například jako kobercová příze mezi restaurátory historických orientálních koberců. 100g=400m, 125tex x2, 2 nitě, česaná vlna. Váhová třída Fingering, doporučené jehly 2-3 mm. Protimolová úprava.
Jedná se o přízi zbylou po ukončení výroby vázaných koberců perského typu. Vlna byla spředena v Čechách. Zásoby jsou velké, takže vlnu, co si koupíte nyní, můžete koupit ve stejném odstínu i za několik měsíců. Fotky jednotlivých odstínů zobrazují reálné barvy co nejvěrněji.
Každá cívka váží trochu jinak od 280g do 480g. U menších množství je proto nutné přízi odvinout na novou cívku dle zadané váhy, což zvyšuje cenu. U množství od 1 kg cívky nepřevíjím a kombinuji váhu cívek vybraných barev tak, aby dohromady vážily jako zakoupené množství. Váha se počítá bez prázdné plastové cívky, která váží 40-50g. Platíte za čistou váhu příze! Vyberte si váhu a vyberte si barvy dle obrázků níže. Obdržíte vždy váhu, kterou jste si objednali, nebo o něco více.

Popis

Tmavá navy

Navy

Barokní modr

Zvonkove modra prize

Dzínová barva prize

opalove modra

pastelove modra

tyrkysova prize na civce

melachitova prize

morska zelena

Hruskova barva prize

Pampeliskova zluta

Pomerančová

Oranžová

dynova barva prize

koralova barva prize

Staroruzova

Terakotová

lososova barva

Slezova barva prize

lasturova ruzova

Broskvová - Copy

fuchsiova

milka prize

tmave purpurova vlnena prize

kakaova barva

Jutova barva prize

hneda vlnena prize

Cerná

Cappuccino

Vlnena prize Bordo

Další informace

Hmotnost -